SATJAM Roof

roof-dom

SATJAM Roof je moderná strešná krytina s univerzálnym použitím a vynikajúcou odolnosťou proti všetkým poveternostným vplyvom, vrátane silného krupobitia. Svojich priaznivcov si získava predovšetkým vďaka výborným úžitkovým vlastnostiam a veľmi dobrému pomeru kvality a ceny.

 

Využitie strešnej krytiny SATJAM Roof

Rekonštrukcie striech, novostavby rodinných domov, stavby bytových domov, strešné nadstavby panelových a bytových domov, stavby občianskej vybavenosti, komerčné a úžitkové objekty
Prečo sa rozhodnúť pre strešnú krytinu SATJAM Roof

 

Technické údaje

Ľahké strešné krytiny SATJAM Roof sú vyrábané v pásoch s celkovou dĺžkou až 6000 mm, na mieru podľa kladacieho plánu, ktorý vám zdarma zhotovíme a zodpovieme tiež vaše otázky ohľadne konštrukcie a funkčnosti strechy. Vďaka modernej technológii je možné pri tejto krytine meniť dĺžku aj výšku vlny, tak, že ju je možné prispôsobiť latovaniu alebo estetickým požiadavkám užívateľa. Detailné rozmery sú uvedené v tabuľke.

Minimálny sklon strechy je 10°. Viac informácií o montáži nájdete v montážnom návode.

 
Systém Soft Line
Pri nízkych sklonoch striech môže v určitých prípadoch dôjsť k vzlínaniu vlhkosti v pozdĺžnom spoji dvoch tabúľ. Z toho dôvodu je strešná krytina SATJAM Roof vybavená dvoma poistnými odvodňovacími drážkami - jednou v hornej vlne a druhou v spodnej. Podstrešie je tak dokonale chránené proti náhodnému vniknutiu vlhkosti.
soft line

 

Nízka hmotnosť

Až 10 x nižšia ako je hmotnosť betónových strešných krytín, umožňuje optimalizovať náklady na stavbu domu už od samého začiatku

 

Vysoká kvalita materiálu

Vstupný materiál je nakupovaný u renomovaných dodávateľov, ako je napr. Arcellor Mittal, Myriad, Corus a ďalší.

 

Široká ponuka farieb a povrchových úprav

umožní zladenie krytiny s fasádou a ostatnými stavebnými prvkami.

 

Dlhá životnosť

50 - 60 rokov s minimálnymi nárokmi na údržbu strešnej krytiny, záruka spoločnosti SATJAM je poskytovaná v dĺžke 15 rokov.

 

Strešný systém

Aby nami dodávané strechy zodpovedali súčasným požiadavkám na moderné riešenie funkčného strešného plášťa, dodávame spoločne s krytinou tiež ucelený systém, tvorený strešnými doplnkami, ako sú hrebenáče, záveterné lišty, odkvapové plechy, prestupové prvky, difúzne fólie, originálny spojovací materiál a tiež odkvapy SATJAM Niagara.

Druhy vyhotovenia strešnej krytiny SATJAM Roof Classic
 
Druhy vyhotovenia strešnej krytiny SATJAM Roof Classic
Symbol Predajný názov A
Celková šírka
mm
B
Stavebná šírka
mm
C
Dĺžka škridly
mm
D
Výška odskoku
mm
SC CLASSIC 1185 1100 350 15
SCP CLASSIC PLUS 1185 1100 350 23
SN NORDIC 1185 1100 400 15
SNP NORDIC PLUS 1185 1100 400 23
SS SPECIAL 1185 1100 270-450 15
SSP SPECIAL PLUS 1185 1100 270-450 23
 
vzorka-strechy

K ukladaniu nastavení a správnemu fungovaniu webu využívame súbory cookies. Používaním webu súhlasíte s ich využitím.