SATJAM Rapid

rapid-dom
 
Charakteristika produktu

SATJAM Rapid je strešná krytina, ktorá svojím vzhľadom pripomína falcovanú strešnú krytinu, teda krytinu s dvojitou stojatou drážkou. Montáž tejto strešnej krytiny je však oveľa jednoduchšia, rýchlejšia a tým aj cenovo dostupnejšia.

SATJAM Rapid sa ukladá na debnenie alebo na latovanie. Pri ukladaní na debnenie zaisťuje odvetranie strechy špeciálna fólia.

 

Využitie strešnej krytiny SATJAM Rapid

Táto veľkoformátová krytina je vhodná predovšetkým na novostavby ( moderné pultové strechy). Vďaka svojej nízkej hmotnosti , jednoduchej a rýchlej montáži sa môže použiť aj pri rekonštrukcii striech.

 

Výhody strešnej krytiny SATJAM Rapid
Nízka hmotnosť

Až 10 x nižšia než je hmotnosť betónových strešných krytín, umožňuje optimalizovať náklady na stavbu domu už od samého začiatku

 
Dizajn strehy

Strecha získa vďaka prevedeniu krytiny a vďaka širokej palete farieb a povrchových úprav efektný vzhľad, zapadajúci do modernej zástavby, zároveň ale pripomína klasickú falcovanú strešnú krytinu a môže tak veľmi dobre zapadnúť aj do historickej zástavby.

 
Široká ponuka farieb a povrchových úprav

Umožní zosúladenie krytiny s fasádou a ostatnými stavebnými prvkami

 
Dlhá životnosť

50 -60 rokov s minimálnymi nárokmi na údržbu strešnej krytiny, záruka spoločnosti SATJAM je poskytovaná v dĺžke 15 rokov

 

Strešný systém

Aby nami dodávané strechy zodpovedali súčasným požiadavkám na moderné riešenie funkčného strešného plášťa, dodávame spoločne s krytinou tiež ucelený systém, tvorený strešnými doplnkami, ako sú hrebenáče, záveterné lišty, odkvapové plechy, prestupové manžety, difúzne fólie, originálne spojovacie materiály a taktiež odkvapy SATJAM Niagara

 

Technické údaje

Krytina SATJAM Rapid je vyrábaná v pásoch v celkovej dĺžke 500 až 7000 mm, na mieru podľa kladačského plánu, ktorý vám zdarma zhotovíme a taktiež odpovieme na vaše otázky ohľadom konštrukcie a funkčnosti strechy. Krytina sa vyrába v dvoch stavebných šírkach – 310 a 510 mm. Ukladá sa na debnenie alebo latovanie pri použití skrytého kotvenia a dá sa použiť od sklonu strechy 8°. Pokiaľ riešite nižší sklon, kontaktujte nás.

 

Technické údaje
Strešná krytina panel so zaklapávacou drážkou
Hrúbka krytiny 0,5 mm
Stavebná šírka 310 mm / 510 mm
Min./Max. dĺžka 0,5 / 7 m
Povrchová úprava polyestersat 25 µm, satmat 35 µm, satpur 50 µm, alusat, Colorcoat HPS 200

udaje

K ukladaniu nastavení a správnemu fungovaniu webu využívame súbory cookies. Používaním webu súhlasíte s ich využitím.