SATJAM Bond Metalic

satjam bond metalic new 2
 
Charakteristika produktu

SATJAM Bond Metalic je strešná krytina pre najširšie použitie ako pri rekonštrukciách striech, tak pri novostavbách rodinných domov, ale aj stavbách občianskej vybavenosti alebo komerčných stavbách. Vďaka malému formátu šablón sa hodí predovšetkým na zložitejšie tvary striech, ale vynikne aj na strechách jednoduchých.

 
Využitie strešnej krytiny SATJAM Bond Metalic

Rekonštrukcie striech, novostavby rodinných domov, rekonštrukcie striech vrátane rekonštrukcií v historickej zástavbe, stavby bytových domov, stavby občianskej vybavenosti, komerčné a úžitkové objekty

 
Výhody strešnej krytiny SATJAM Bond Metalic
Nízka hmotnosť

Až 10 x nižšia ako je hmotnosť betónových strešných krytín, umožňuje optimalizovať náklady na stavbu domu už od samého začiatku.

 

Vysoká kvalita materiálu

Vstupný materiál je nakupovaný u renomovaných dodávateľov, ako je napr. Arcellor Mittal, Myriad, Corus a ďalší.

 

Široká ponuka farieb a povrchových úprav

Umožní zladenie krytiny s fasádou a ostatnými stavebnými prvkami.

 

Dlhá životnosť

50 - 60 rokov s minimálnymi nárokmi na údržbu strešnej krytiny, záruka spoločnosti SATJAM je poskytovaná v dĺžke 15 rokov.

 
Jednoduchá a rýchla montáž

Aj zložitá strecha môže byť pokrytá v krátkom čase touto ľahkou a odolnou krytinou.

 
Strešný systém

Aby nami dodávané strechy zodpovedali súčasným požiadavkám na moderné riešenie funkčného strešného plášťa, dodávame spoločne s krytinou tiež ucelený systém, tvorený strešnými doplnkami, ako sú hrebenáče, záveterné lišty, odkvapové plechy, prestupové prvky, difúzne fólie, originálny spojovací materiál a tiež odkvapy SATJAM Rain Water System.

 

Technické údaje

Ľahké strešné krytiny s minerálnym posypom SATJAM Bond Metalic sú vyrábané v šablónach s rozmermi uvedenými v tabuľke. Dodané sú na základe kladacieho plánu, ktorý vám zdarma zhotovíme a zodpovieme tiež vaše otázky ohľadne konštrukcie a funkčnosti strechy. Vďaka malým rozmerom šablón a ich nízkej hmotnosti vám strechu s rozlohou napr. 160 m2 privezieme iba na troch paletách a vy ušetríte ako na nákladoch za presun materiálov, tak na montážnych nákladoch, pretože montáž je veľmi rýchla a jednoduchá.

Minimálny sklon strechy je 12°. Uplatnenie krytiny na menšie sklony je možné po konzultácii s našimi technikmi. Viac informácií o montáži nájdete v montážnom návode.

 

Technické dáta
Strešná krytina 5-dielna šablóna
Dĺžka/užitočná dĺžka 1020/950 mm
Šírka/užitočná šírka 450/410 mm
Užitočná plocha 0,39 m2
Počet šablón/m2 2,56 ks
Hmotnosť cca 4,85 kg/m2
Min. sklon 12°

metalic-rozmery

K ukladaniu nastavení a správnemu fungovaniu webu využívame súbory cookies. Používaním webu súhlasíte s ich využitím.