SATJAM Arad Pru

arad-pru-novNajnovší typ plechovej krytiny v ponuke firmy SATJAM. Nová moderná maloformátová krytina vyrábaná z vysoko akostného plechu výhradne s povrchovou úpravou PURMAT® patriacu do povrchovej triedy EXTRA. Táto vysoko odolná povchová úprava zaisťuje nadštandardné parametre odolnosti voči poveternostným vplyvom, stálofarebnosti a odolnosti proti mechanickému poškodeniu.

 

1. Tvar krytiny
Intenzívna práca nad konečným vzhľadom krytiny priniesla ovocie v podobe úplne nového, originálneho designu, ktorý dokonale prezentuje vašu strechu. Prelis pod ostrým uhlom zvyšuje jej tuhosť.

 

SATJAM-ARAD-detail-krytiny

 

2. Kotvenie krytiny
Úplne nový systém bez viditeľných kotviacich prvkov ovplyvňuje estetiku, ale aj funkčnosť. Krytina nie je v ploche nikde perforovaná, čo má priaznivý vplyv na životnosť. Kotviace otvory sú v krytine pripravené už pri výrobe, čo zjednodušuje prácu pokrývačov, ale zároveň eliminuje možnosť vzniku chýb pri montáži. Založenie krytiny na presne tvarovanú štartovaciu lištu zaisťuje presné osadenie a dokonalé uchytenie prvej rady krytiny pri odkvapovej hrane. Montážný návod na stiahnutie tu.

arad-pru

3. Formát krytiny
Jedno alebo dvojmodulové šablóny sú zárukou jednoduchej manipulácie, nízkej odpadovosti pri montáži a nízkych nákladoch na prepravu. Dokonalé balenie výrobkov zaisťuje zníženie rizika poškodenia počas transportu a manipulácii na stavbe.

 

4. Povrchové úpravy a farby
Krytina je dodávaná výhradne v povrchovej úprave PURMAT®, vo farebných odtieňoch červená, hnedá, čierna, tehlová a sivá. Viac informácií tu.

 

Technické parametre

kóta predajný názov> Arad Pru 2M Arad Pru 1M
symbol AP2M  AP1M
A celková šírka 1179 mm 1179 mm
B stavebná šírka 1080 mm 1080 mm
C dĺžka škridle 350 mm 350 mm
D výška odskosku 30 mm 30 mm
E dĺžkam modulu 765 mm 415 mm

 

 arad-pru-tech

K ukladaniu nastavení a správnemu fungovaniu webu využívame súbory cookies. Používaním webu súhlasíte s ich využitím.