Strešné okná

fakro01 Vysoká kvalita výroby, ľahkosť a bezpečnosť používania ako aj inovatívne riešenia umožňujú výber vhodného strešného okna FAKRO pre všetkých užívateľov. Strešné okná FAKRO sa vyrábajú z najkvalitnejších surovín pomocou najnovšej technológie, čo garantuje trvácnosť, bezpečnosť, funkčnosť a veľmi dobré termoizolačné vlastnosti.

pdfKatalóg

 
velux01 VELUX je nadnárodná skupina pracujúca s denným svetlom a čerstvým vzduchom, vďaka ktorým sa zvyšuje kvalita života pre milióny domovov po celom svete. Dnes, viac ako šesťdesiat rokov po inštalácii prvého strešného okna VELUX v jednej dánskej škole, sa vízie ďalej rozvíjajú.

pdfKatalóg

 

rotolite Strešné okná RoofLITE sú vyrobené na základe návrhov škandinávskych dizajnérov. Strešné okná majú výborné tepelno-izolačné a vodotesné vlastnosti vďaka prísnemu dodržiavaniu najnovších európskych noriem.

pdfKatalóg

Firma Fox Roof, spol. s r. o. vám ponúka široký sortiment strešných krytín, trapézových profilov a kompletného príslušenstva.

tel: 041/4335797 l mob: 0905 966 242, 0911 338 212 l Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.