O nás

Firma Fox Roof, spol. s r. o. vznikla v roku 2005, kedy sa zaoberala predajom strešných krytín, tabulových plechov a odkvapového systému. V priebehu niekoľkých rokov, s profesionálnym a férovým prístupom k zákazníkom sa vypracovala na pozíciu, ktorá zahŕňa kompletnú starostlivosť o zákazníka v oblasti strešných krytín a odkvapového systému.


Spoločnosť sa okrem predaja strešných krytín ďalej zaoberá predajom trapézových profilov, kompletného príslušenstva k plechovým strešným krytinám, strešných okien, strešných výlezov, asfaltových šindlov, paropriepustných a izolačných membrán, predajom interiérových parapetných dosiek, výrobou externých parapetný dosiek na mieru a aj ohýbaním profilov z farebných kovov na mieru...


Vzhľadom na dostatočné skladové podmienky je zabezpečený široký farebný sortiment tabuľových a zvitkových plechov, jednotlivých tovarov a príslušenstva k strechám.
Samozrejmosťou je bezplatné poradenstvo.


Tešíme sa na Vašu návštevu.

 

Firma Fox Roof, spol. s r. o. vám ponúka široký sortiment strešných krytín, trapézových profilov a kompletného príslušenstva.

tel: 041/4335797 l mob: 0905 966 242, 0911 338 212 l Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.